+420 353 565 035 info@kv-proing.cz

Kdo jsme

Stavební firma KV – ProIng, s.r.o., se zabývá realizací staveb. Založena byla 5. listopadu 1997, vlastní činnost zahájila 1. ledna 1998.

Stavební společnost je budována s maximálním stavem pětadvacteti kmenových zaměstnanců. Z toho důvodu jsou noví pracovníci firmy pečlivě vybíráni v průběhu realizací zakázek a jsou přijati až po ověření svých profesionálních i morálních kvalit. Výběr řemesel jednotlivých pracovníků je prováděn s ohledem na univerzálnost firmy tak, aby naši zaměstnanci tvořili nezbytnou páteř realizace všech zakázek. Vytvořili jsme si spolehlivou a dlouhotrvající vazbu na zkušené české zednické party, které nám umožňují zvládnutí velkého objemu zakázek. To vše zajišťuje již 20 let mnoha akcemi vyzkoušený management v kancelářích i terénu.

Od počátku vzniku je naše stavební firma budována jako malá, pružná a univerzální stavební společnost. Jsme schopni i přes svou “velikost” provádět velký rozsah zakázek s různou specializací, a to od zakládání, přes hrubou stavbu, krovy, až po finální povrchy (obklady, dlažby, sádrokartony, fasády…). Tedy dodávku různorodých staveb na klíč.

Součástí této různorodosti jsou rovněž speciální stavební práce, které provádíme vlastními proškolenými pracovníky, jako např

  • sanační omítky a izolační stěrky (materiál firmy SCHOMBURG)
  • hydroizolační tlakové injektáže (materiál firmy SCHOMBURG)
  • sanace betonových konstrukcí a armatur (materiál firmy SIKA a SCHOMBURG)
  • lité anhydritové podlahy a nivelační stěrky
  • montáže suchých plovoucích podlah (z desek CETRIS, RIGIPS a FERMACELL)
  • kontaktní zateplování fasád (certifikované systémy CAPAROL, BAUMIT, KNAUF a WEBER)
  • montáže sádrokartonových konstrukcí s protipožární odolností (systém KNAUF a FERMACELL)
  • těsnění požárních chráněných únikových cest a protipožární nátěry

Realizace kompletních staveb si rovněž žádá provádění instalačních prací PSV, jako například topení, voda, kanalizace, plyn, elektroinstalace, MAR, EPS, EZS, SAT a jiné rozvody a dodávky. Tyto práce jsou realizovány v rámci naší kompletní dodávky staveb na klíč vyzkoušenými specializovanými firmami, jako subdodávky naší firmy tak, aby zákazník měl dokonalý servis.

Vzhledem k velkému zájmu o typové projekty rodinných domů jsme navázali spolupráci se společností “Ateliér NÁŠ DŮM”, která provozuje svůj katalog a stali jsme se jejími partnery na realizaci domů v Karlovarském kraji.

Pro úplnost našeho servisu zajišťujeme inženýrskou a projekční činnost partnerskými firmami.