+420 353 565 035 info@kv-proing.cz
Tyto práce naše firma samozřejmě provádí nejen v rámci svých kompletních dodávek staveb, ale také dle požadavků investora jsou tyto činnosti realizovány samostatně.

Vzhledem k požadavkům některých větších investorů, týkajících se realizace stavebních prací v již provozovaných objektech, provádíme dodávky těchto specializovaných prací na zakázku.

Např. do již funkčních provozů je nutné dodatečně provést dispoziční úpravy – dodatečné montáže sádrokartonových příček nebo podhledů stropů včetně zateplení. Nebo stávající povrchy provozovaných dlážděných podlah a obklady sociálních místností je nutné z hlediska opotřebení vyměnit.

Firma má zaškolené a osvědčené techniky i montéry sádrokartónu výrobce RIGIPS, včetně certifikátu na montáž výše uvedeného systému, čímž splňuje rovněž požadavky na montáže požárních konstrukcí ze sádrokartonu. Dosud jsme provedli přes 20 000 m2 sádrokartonových konstrukcí.

Firma má rovněž zkušené obkladače a dlaždiče keramických i kamenných materiálů (obkladů a dlažeb). Dosud jsme provedli cca 20 000 m2 dlážděných a obkládaných ploch.

Men at work